POZOSTAŁE ATRAKCJE

Wśród pozostałych atrakcji dla najmłodszych znajdziecie takie urządzenia jak: Eurobungy, trampolina, basen z kulami wodnymi, basen z łódeczkami, kula sferyczna, samochodziki lub gokardy. Takie atrakcje świetnie sprawdzają się na dużych imprezach plenerowych z udziałem dzieci.

KULE WODNE

KULE WODNE Z BASENEM to atrakcja dla dzieci, która pozwala na chodzenie po wodzie w nadmuchanej kuli wodnej. Atrakcja dedykowana dla dzieci od 5 do 12 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ»

ŚĆIANKA WSPINACZKOWA

ŚCIANKA WSPINACZKOWA – to atrakcja dla dzieci lubiących się wspinać. Urządzenie składa się z pionowego słupa o średnicy 2,5 m oraz wysokości 5 m z uchwytami do wspinaczki. Na dole urządzenia znajduje się lądowisko w postaci okrągłej poduchy o średnicy 6 m.

CZYTAJ WIĘCEJ»

PLACYK MALUCHA

Placyk malucha to atrakcja dla najmłodszych dzieci. W zależności od imprezy w skład zestawu może wchodzić: kolorowa plastikowa gąsiennica, zjeżdżalnia ogrodowa „Małpi Gaj”, Kolorowy plastikowy domek, bujaki w kształcie konika lub delfina, kolorowe mega klocki, basenik z kulkami itp.

CZYTAJ WIĘCEJ»

EUROBUNGY

EUROBUNGY to czterostanowiskowa trampolina pozwalająca na lot w powietrzu na specjalnie dobranych linach. Mega akrobacje i bardzo dużo adrenaliny pozostawiają niezapomniane wspomnienia. DANE TECHNICZNE:Wymiary urządzenia:

CZYTAJ WIĘCEJ»