ATRAKCJE DO RYWALIZACJI

ATRAKCJE DO RYWALIZACJI – to jedna z recept na dobrą i niezapomnianą imprezę rekreacyjną. Doskonale sprawdzają się zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Rywalizację można przeprowadzić jako pojedynczą zabawę lub zespołowy turniej. W zależności od potrzeb odpowiednio ustalamy regulamin i zasady zabawy. Duch rywalizacji i współzawodnictwa udziela się wszystkim. W ten sposób doskonale realizuje się jedno z kluczowych zadań w budowie każdego zespołu czyli “integracja poprzez współzawodnictwo”.

REFLEKSOMIERZ

Refleksomierz to super zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Można bawić się pojedynczo, rodzinnie lub drużynowo

Kto ma lepszy refleks wygrywa

Wszystko zlicza system elektroniczny

CZYTAJ WIĘCEJ »

TOR PRZESZKÓD 30 M

KOSMICZNY TOR PRZESZKÓD to niezapomniana przygoda i mnóstwo adrenaliny. Długoś tory 30 metrów z różnymi przeszkodami, ścianką wspinaczkową, zjeżdżalniami itp. Wygrywa ten kto pokona tor

CZYTAJ WIĘCEJ »

KULA VIP OUT

Super zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Można bawić się pojedynczo, rodzinnie lub drużynowo

Kto ma lepszy refleks wygrywa

Wygrywa ten kto pozostanie na swoim stanowisku

CZYTAJ WIĘCEJ »

BUNGY RUN

BUNGY RUN – zawodnicy biegną po dwóch nadmuchiwanych torach pośrodku których znajduje się rzep. Starają się położyć swoją poduszkę jak najdalej, ale jednocześnie są przymocowani gumami bungy do urządzenia. Po położeniu poduszki następuje trochę niekontrolowany powrót do przeszłości …

CZYTAJ WIĘCEJ »

BYK RODEO

RODEO NA MECHANICZNYM BYKU to świetna atrakcja na pikniki firmowe lub imprezy integracyjne. Doskonale sprawdza się zarówno dla dzieci oraz dorosłych. Zabawę przeprowadzamy indywidualnie, mierząc czas utrzymana się na byku.

CZYTAJ WIĘCEJ »

ZABIJ KRETA

ZABIJ KRETA to super zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych

W zabawie biorą udział drużyny min. 5 osobowe

Krety walczą z gospodarzami o punkty, które zlicza elektroniczny system pomiarowy IPS.

CZYTAJ WIĘCEJ »

GLADIATORZY

GLADIATORZY – to pojedynek 2 osób polegający na zrzuceniu przeciwnika z wyznaczonego stanowiska na lądowisko przy pomocy długich, miękkich wałków.

CZYTAJ WIĘCEJ »

ELIMINATOR

Urządzenie do rywalizacji. W zabawie bierze udział 8 osób i polega na utrzymaniu się na swoich pozycjach tak aby nie zostać zbitym przez ramiona eliminatora.

CZYTAJ WIĘCEJ »

SUMO

ZAWODNICY SUMO – to pochodząca z Japonii sztuka walki, wbrew pozorom nie jest łatwa. Już sam strój o wadze 25 kg powoduje powstawanie zabawnych sytuacji. Zabawa polega na wypchnięciu z maty lub przewróceniu przeciwnika na matę. Świetnie się sprawdza na imprezach zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn

CZYTAJ WIĘCEJ »

BRAMKA INTERAKTYWNA

RAMKA INTERAKTYWNA to atrakcja w której specjalny system elektroniczny zlicza punkty zdobyte podczas zabawy. Można rzucać piłką do koszykówki lub do siatkówki, można kopać piłką nożną lub strzelać strzałkami lub kulkami z pistoletów Nerf.

Wszystko zależy od charakteru imprezy.

CZYTAJ WIĘCEJ »

SKACZĄCE RURY

SKACZĄCE RURY to super atrakcja do współzawodnictwa. Drużyny 4 osobowe mają za zadanie przebycie w jak najkrótszym czasie wyznaczonego toru.

Wygrywa najsprytniejsza drużyna, która pokona najszybciej tor na 4 metrowej napompowanej rurze.

CZYTAJ WIĘCEJ »

KROWA SZTUCZNA

Sztuczna krowa to świetna atrakcja na urozmaicenie każdej imprezy.
Można przeprowadzić zawody w dojeniu krowy na czas: dla dzieci, kobiet i mężczyzn
Obsługa – 1 osoba

CZYTAJ WIĘCEJ »

SIŁOMIERZ MŁOT

SIŁOMIERZ MŁOT – to urządzenie w którym wszyscy mogą sprawdzić swoją siłę. Jest to pomiar siły dynamicznej uderzenia młotem. Po uderzeniu następuje bezwzględny pomiar i

CZYTAJ WIĘCEJ »

MEGA KRĘGLE

MEGA ŻYWE KRĘGLE – zostań wielką metalową kulą i zbij jak najwięcej mega kręgli. Świetna atrakcja na imprezy integracyjne. Dedykowana dzieciom i dorosłym. Zabawę można też przeprowadzić jako zadanie integracyjne dla grupy. W ten sposób doskonale realizuje się jedno z kluczowych zadań w budowie każdego zespołu pracowników czyli “integracja poprzez współdziałanie”.

CZYTAJ WIĘCEJ »

BRAMKA CELNOŚCIOWA

BRAMKA CELNOŚCIOWA – to atrakcja dla osób lubiących piłkę nożną. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w celności strzału na bramkę. Każdy celny strzał to kolejne punkty w rywalizacji.

CZYTAJ WIĘCEJ »

MEGA DART

MEGA DART to super atrakcja do każdego ogrodu lub na imprezę piknikową.

Zasady zabawy są proste – trzeba zdobyć jak największą liczbę punktów w określonej liczbie rzutów poduszkami z rzepem.

CZYTAJ WIĘCEJ »